O firmie 2018-10-05T09:42:53+00:00

O firmie

Firma Nieruchomości FILIPAK działa na rzeszowskim rynku Nieruchomości nieprzerwanie od 1983 roku. Przez ponad 30 lat nabywaliśmy doświadczenia w kompleksowej obsłudze rynku Nieruchomości. Działamy na podstawie udzielonej przez Ministra Infrastruktury licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 709.

Jeśli poszukujecie Państwo domu, mieszkania, działki lub jesteście zainteresowani sprzedażą bądź najmem swojej nieruchomości nasze Biuro oferuje swoje usługi. Działamy na terenie Rzeszowa i okolic.

Przeprowadzamy cały proces kupna bądź sprzedaży od pierwszego spotkania z klientem do podpisania aktu notarialnego. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, gwarantowane ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Poprzez aktywne i szerokie promowanie Państwa oferty, dokładamy wszelkich starań aby transakcja została szybko sfinalizowana. Współpracujemy z największymi portalami branżowymi w Polsce (m. in. otodom.pl, domiporta.pl, morizon.pl, gratka.pl, olx.pl, locum net.pl, oferty.net). Współpracujemy także z innymi biurami pośrednictwa w Rzeszowie a także z deweloperami.

Naszym klientom w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu, wyceny oraz zarządzania wszelkimi rodzajami Nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą.

Dodatkowo wszystkim służymy pomocą i fachowym doradztwem we wszystkich aspektach związanych z działaniem rynku Nieruchomości.

Zapraszamy !!!

Nieruchomości FILIPAK
ul. 3 Maja 28/18 (nad kinem Zorza)
35-030 Rzeszów
tel kom.: 507-190-310
tel. (17) 853-40-31
tel. (17) 859-16-33
e-mail: biuro@filipak.pl